Csapat 2018-03-08T13:54:23+00:00

Te is a Dunán kattogsz? Önkénteskednél? Vedd fel velünk a kapcsolatot!

 

Király Zsuzsi
Király Zsuzsiellenőrző bizottsági tag
Kukucska Gergő
Kukucska Gergőtervezés, műhely
kukucska@valyo.hu
Varga Dávid
Varga Dávidtervezés, konstrukció
david@valyo.hu
Balogh Kata
Balogh Kataszervezés, kereskedelem
kata.balogh@valyo.hu
Vekerdy Panni
Vekerdy Pannibajnok
panni.vekerdy@valyo.hu
Valyo Kacsa
Valyo Kacsakabala
kacsa@valyo.hu
Nagy Tomi
Nagy Tomifotó, social média
tomi@valyo.hu
Panda
Pandazene
panda@valyo.hu
Szőllőssy Balázs
Szőllőssy Balázsprogram
balazs@valyo.hu
Lóczi Viola
Lóczi Violaprogram
viola.loczi@valyo.hu
Péter Benjamin
Péter Benjaminprodukció
beno@valyo
Tömör Miklós
Tömör Miklósprojekt
tomor.miklos@valyo.hu
Lohász Cili
Lohász Cilikavarás
cili@valyo.hu
Fatér Anna
Fatér Annagrafika, gyerek program
fateranna@gmail.com
Borbíró Andrea
Borbíró Andreajog
borbiro.andrea@valyo.hu
Torma Dani
Torma Daniközlekedés
dani@valyo.hu